DRB Firmą Roku 2016

DRB Firmą Roku 2016

Opublikowany

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby przedsiębiorstwo wyróżniało się nie tylko bogatą ofertą, ale przede wszystkim zrozumieniem potrzeb klientów. Takie właśnie organizacje nagradzane są w ogólnopolskim programie Firma Roku. Centrum Odszkodowań DRB po raz kolejny dołączyło do grona laureatów tego prestiżowego konkursu .
Tytuł Firma Roku przyznawany jest przedsiębiorstwom, które dzięki swojemu zaangażowaniu, wykwalifikowanemu personelowi, bogatej ofercie dopasowanej do potrzeb rynku i gronu zadowolonych klientów, zbudowały silną pozycję w swojej branży. Laureatów plebiscytu cechuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług.
W konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej udział biorą firmy nominowane bezpośrednio przez kapitułę lub zgłoszone za pomocą rekomendacji partnera biznesowego. Uczestnicy oceniani są na podstawie osiągnięć oraz przekazanych danych ekonomicznych. Taka weryfikacja ma na celu zagwarantowanie nagrodzenia przedsiębiorstw, które doskonale radzą sobie na rynku, czego potwierdzeniem są liczne sukcesy.

– Otrzymany po raz kolejny tytuł Firma Roku jest potwierdzeniem, że wszystkie podejmowane przez nas działania wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy. Nasi klienci, pracownicy, współpracownicy i partnerzy biznesowi mogą mieć pewność, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Nasza firma rozwija się systematycznie dzięki czemu dostarczamy konsumentom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tych słów jest przyznanie nam tak zaszczytnego tytułu – podsumowuje Arkadiusz Bochnak, prezes zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Takie inicjatywy, jak plebiscyt Firma Roku potwierdzają, że w Polsce działają przedsiębiorstwa, które dzięki doskonaleniu oferowanych usług i produktów dążą do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu, jakim jest zadowolenie klientów i owocna współpraca z partnerami biznesowymi.

Materiał dostępny jest również na oficjalnej stronie internetowej DRB >>

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DRB Firmą Roku 2016_informacja prasowa.pdf

pdf | 276 KB

Pobierz
DRB Firmą Roku 2016_informacja prasowa.doc

doc | 495 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
DRB i Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

temu

Centrum Odszkodowań DRB po raz trzeci z rzędu zostało uhonorowane certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play. Jednak na tym nie koniec, bowiem w tym roku DRB otrzymało także Złoty Certyfikat Jakości Przedsiębiorstwo Fair Play. . Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” org
DRB po raz drugi uzyskało tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play

temu

25 listopada br. w warszawskiej hali EXPO XXI odbyła się gala finałowa programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2016, gdzie po raz drugi tym zaszczytnym tytułem zostało nagrodzone Centrum Odszkodowań DRB. W imieniu zarządu firmy odznaczenie odebrała Marta Dec, specjalista do spraw public relations.
Polacy coraz bardziej tolerancyjni wobec dużych prędkości na drogach

temu

Jak wynika z raportu Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji „Wypadki drogowe w Polsce w 2016 roku” niemal co godzinę dochodzi do wypadku z winy kierujących, których powodem było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Niemniej, mimo zaostrzonych w czerwcu teg
Wypadek w szkole? Jak uzyskać odszkodowanie

temu

Raport Ministerstwa Edukacji Narodowej wskazuje, że w roku szkolnym 2015/2016 tylko w szkołach podstawowych na terenie kraju doszło do ponad 30 000 wypadków. Rodzice nie zawsze zdają sobie sprawę z praw i odszkodowań, które im przysługują po wypadku dziecka, czy to na te